Önemli Uyarılar

Sağlık ile ilgili durumlar

Sitemizde bulunan mp3 kayıtları sadece bilgi alma, öğrenme ve kendini geliştirme amaçlıdır.

Mp3 kayıtları herhangi bir fiziksel ya da ruhsal hastalığı teşhis veya tedavi etmek, öneride bulunmak ya da iyileştirmek amacı gütmez. Eğer herhangi bir fiziksel ya da ruhsal hastalığınız varsa öncelikle bir tıp uzmanına danışmanız gerekmektedir. Eğer herhangi bir ilaç tedavisi altındaysanız bilgi ve uygulamalara bağlı olarak doktorunuza danışmadan aldığınız ilaçlarla ilgili olarak herhangi bir değişim yapmamanız gerekmektedir.

 Bu sitedeki Mp3 kayıltarını Epilepsi ve Sara Hastaları, Kalp Pili takan kişiler kullanmamalıdır. Bu kayıtlar araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş yaparken dinlenmemelidir. 

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm mp3 kayıltarının telif hakkının Kağan Bayraktaroğlu'ya ait olup kopyalama, çoğaltma ya da dağıtıma işlemleri kesinlikle yasaktır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, yukarıda belirtilen hakların ihlali halinde ağır müeyyideler öngörmüştür. FSEK'NIN 71,72,73 ve 80'inci maddelerine göre, eser sahiplerinin ve bağlantılı hak sahiplerinin haklarını ihlal edenler, iki yıldan dört yıla kadar hapis veya elli bin liradan yüz bin liraya kadar ağır para ceazsına veya zararınn ağırlığı dikkate alınarak her ikisine birden mahkum edilirler. 

onlinebilgimerkezi.com dan mp3 ürünü satın alan kişi yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.