Zihinotesi.com internet sitesi, Sedona Method Türkiye Başkanı ve lisanslı uzmanı Kağan Bayraktaroğlu tarafından kurulmuş bir online kişisel gelişim sitesidir. Youtube.com ve Zihinotesi.com işbirliğiyle Serbest Bırakma Programlarına youtube.com/sedonayontemi  kanalından ulaşabilirsiniz. Üyelik modeline geçildiği için bu internet sitesinde artık ürün satışı yapılmamaktadır. Tüm içerikler youtube.com/sedonayontemi kanalında üyelere özel bölümde yer almaktadır. Youtube.com/sedonayontemi kanalında Anasayfada ve videoların altında yer alan KATIL butonuna tıklayarak kanala üye olabilir ve tüm serbest bırakma programlarından faydalanabilirsiniz.

 Mp3 kayıtları iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde Kağan Bayraktaroğlu ortalama 6-9 dakika uygulama yaptığı konuyu anlatarak detaylı bilgi vermektedir. İkinci bölümde de kendi sesi ile bilinçaltı temizliği yaptırmaktadır. Kağan Bayraktaroğlu kayıtlarda Türkiye temsilcisi ve lisanli uzmanı olduğu Sedona Yöntemi tekniklerini ve de Sanskrit temizleme tekniklerini kullanmaktadır. Kayıtların ortalama süresi 21 - 30 dakikadır.

 Bilinçaltı temziliği sırasında arka planda özel olarak hazırlanmış ve tam 20 yıılık bir çalışmanın ürünü olan özel theta ses frekansları kullanılmaktadır. Bu kayıtlar bilinçli iken bilinçaltını temizleme olarak adlandırılabilir. Yapılan çalışma telkin, olumlama ya da meditasyon değildir. Çalışma tam anlamıyla kişinin seçtiği konu ile ilgili olumsuz blokajları theta frekansında bilinçli bir yönlendirme ile temizlemektir.

 Kağan Bayraktaroğlu yoğun yurtdışı seyahatleri sebebiyle artık birebir seans yapmamaktadır. Serbest bırakma çalışmalarını derinleştirmek için zihinotesi.com sitesindeki programlardan faydalanabilirsiniz. Yeni etkinlikleri instagram.com/sedonayontemi sayfasından takip edebilirsiniz.