Zihinotesi.com internet sitesi, Sedona Method Türkiye Başkanı ve lisanslı uzmanı Kağan Bayraktaroğlu tarafından kurulmuş bir online kişisel gelişim sitesidir. Youtube.com ve Zihinotesi.com işbirliğiyle Serbest Bırakma Programlarına artık üye olarak youtube.com/sedonayontemi kanalından ulaşabilirsiniz. Üyelik modeline geçildiği için bu internet sitedesinde artık ürün satış yapılmamaktadır.

Tüm detayları aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. 

 Mp3 kayıtları iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde Kağan Bayraktaroğlu ortalama 6-9 dakika uygulama yaptığı konuyu anlatarak detaylı bilgi vermektedir. İkinci bölümde de kendi sesi ile bilinçaltı temizliği yaptırmaktadır. Kağan Bayraktaroğlu kayıtlarda Türkiye temsilcisi ve lisanli uzmanı olduğu Sedona Yöntemi tekniklerini ve de Sanskrit temizleme tekniklerini kullanmaktadır. Kayıtların ortalama süresi 21 - 30 dakikadır.

 Bilinçaltı temziliği sırasında arka planda özel olarak hazırlanmış ve tam 20 yıılık bir çalışmanın ürünü olan özel theta ses frekansları kullanılmaktadır. Bu kayıtlar bilinçli iken bilinçaltını temizleme olarak adlandırılabilir. Yapılan çalışma telkin, olumlama ya da meditasyon değildir. Çalışma tam anlamıyla kişinin seçtiği konu ile ilgili olumsuz blokajları theta frekansında bilinçli bir yönlendirme ile temizlemektir.

 Kağan Bayraktaroğlu yoğun yurtdışı seyahatleri sebebiyle artık birebir seans yapmamaktadır. Serbest bırakma çalışmalarını derinleştirmek için zihinotesi.com sitesindeki programlardan faydalanabilirsiniz. Yeni etkinlikleri instagram.com/sedonayontemi sayfasından takip edebilirsiniz.