Zihinotesi.com internet sitesi, Sedona Method Türkiye Başkanı ve lisanslı uzmanı Kağan Bayraktaroğlu tarafından kurulmuş bir online kişisel gelişim sitesidir. Bu sitedeki bilinçaltı temizliği mp3 ses kayıtlarını satın aldıktan sonra hemen dinlemeye başlayarak seçtiğiniz konuda hayatınızda değişim yaratmaya başlayabilirsiniz.

 Mp3 kayıtları iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde Kağan Bayraktaroğlu ortalama 6-9 dakika uygulama yaptığı konuyu anlatarak detaylı bilgi vermektedir. İkinci bölümde de kendi sesi ile bilinçaltı temizliği yaptırmaktadır. Kağan Bayraktaroğlu kayıtlarda Türkiye temsilcisi ve lisanli uzmanı olduğu Sedona Yöntemi tekniklerini ve de Sanskrit temizleme tekniklerini kullanmaktadır. Kayıtların ortalama süresi 21 - 30 dakikadır.

 Bilinçaltı temziliği sırasında arka planda özel olarak hazırlanmış ve tam 20 yıılık bir çalışmanın ürünü olan özel theta ses frekansları kullanılmaktadır. Bu kayıtlar bilinçli iken bilinçaltını temizleme olarak adlandırılabilir. Yapılan çalışma telkin, olumlama ya da meditasyon değildir. Çalışma tam anlamıyla kişinin seçtiği konu ile ilgili olumsuz blokajları theta frekansında bilinçli bir yönlendirme ile temizlemektir.Herhangi bir mp3 ürünü satın almadan önce anasayfadaki ücretsiz olarak verilen örnek ses kayıtlarını dinleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Ürünleri satın almadan önce Güvensizlik Enerjisinde Arınmak , "Geçmişi bırakmak" ,Olumsuz olayların etkisinden çıkmak ,Zihni Sakinleştirmek , Tekrarlayan Döngüleri Kırmak ve Kurban Bilincini Bırakmak başlıklı mp3 kayıtlarını bilgisayarınıza, telefonunuza ücretsiz olarak indirerek uygulamaların etkisiyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Ürünleri sepete ekledikten sonra alışverişi tamamladığınızda  ürünleri bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebileceğiniz link eposta adresinize hemen gönderilecektir.Herhangi bir kredi kartı bilgisine ihtiyaç yoktur.Fatura kesilemeycek olsa bile sistem prosedürü gereği bireysel fatura bilgileri istenmektedir. O bölümleri kısaca doldurmanız yeterlidir.

 Epostalar bazen istenmeyen (spam, junk) eposta kutularına gelmektedir. Kayıt olup linki göndertmenize rağmen eposta ulaşmadıysa spam eposta kutusunu kontrol ediniz. Tüm sorularınıza sıkça sorulan sorular sayfasında cevap bulabilirsiniz.

 Kağan Bayraktaroğlu yoğun yurtdışı seyahatleri sebebiyle artık birebir seans yapmamaktadır. Serbest bırakma çalışmalarını derinleştirmek için zihinotesi.com sitesindeki programlardan faydalanabilirsiniz. Yeni etkinlikleri instagram.com/sedonayontemi sayfasından takip edebilirsiniz.