Sedona Method Türkiye Temsilcisi ve lisanslı uzmanı Kağan Bayraktaroğlu 2007 yılından beri yurt içinde ve yurt dışında toplamda 7000 saatin üzerinde birebir seans yapmıştır.Kağan Bayraktaroğlu birebir çalışmaları 5 seans ve 7 seanstan oluşan 2 ayrı paket program olarak yapmaktadır. Her seans süresi 50 dakikadır ve haftada bir kez yapılır. Bazı durumlarda ilk 3 seans tamamlandıktan sonraki seanslar 2-3 hafta ara ile yapılabilir.Seans paketleri tamamlandıktan sonra danışan kişi ihtiyaç halinde sürece ek bir paket alarak devam edebilir.   

 Seanslar haftaiçi hergün İstanbul Metrocity İş merkezi Levent merkez ofiste ya da yurtdışında yaşıyorsanız skype üzerinden yapılmaktadır.
 
 Her seans sonunda Kağan Bayraktaroğlu tarafından belirlenen 240 TL değerindeki 2 adet
zihinotesi.com bilinçaltı temizleme uygulaması ücretsiz olarak danışan kişinin eposta adresine gönderilir. 5 seans paket program tamamlandığında da danışan 1200 TL değerinde 10 adet bilinçaltı temizleme kaydına ücretsiz olarak sahip olur. 7 seans paket program tamamlandığında da danışan 1680 TL değerinde 14 adet bilinçaltı temizleme kaydına ücretsiz olarak sahip olur. Böylece seansların sonrasında uygulamalara devam edilebilir ve çalışmaların etkisi arttırılarak sürdürülür.

 Bireysel seanslarda danışan kişinin yaşamındaki duygu, düşünce ve inanç blokajları belirlenerek serbest bırakma uygulamalarıyla temizlenmektedir. Danışanlar birebir seanslarda kariyer, başarı, bolluk, ilişkiler, zihinsel ve ruhsal sağlık konularında kısır döngüleri yaratan duygu, düşünce ve inançlarını serbest bırakırlar. Böylece istedikleri yaşamı yaratma gücüne tekrar sahip olarak, hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye başlarlar.
 
 Paket programların hangisinin size uygun olduğunu belirlemek tamamen bulunduğunuz durum ve ihtiyacınızla bağlantılıdır. Seans sayısı arttıkça yöntemi uygulama ve hayatınızda kullanma konusunda ustalaşmanız daha kolay hale gelir.
 
 Sürecin çok daha çabuk ilerleyebilmesi için seanslara katılmadan önce Kağan Bayraktaroğlu'nun Doğan Kitap'tan yayımlanan "BIRAK GİTSİN" başlıklı kitabını okumanız ve
zihinotesi.com sitesindeki ücretsiz bilinçaltı temizleme kayıtlarından faydalanmanızı tavsiye
ederiz.

 Sedona Method'un yaratıcısı Lester Levenson'un dediği gibi:

"Eğer dünyada başımıza gelenlerden hoşlanmıyorsak, tek yapmamız gereken bilincimizi değiştirmektir. Ve böylece dışarıdaki dünya bizim için değişecektir."

 3 seans paket programın toplam 5 seans paket programın toplam ücreti 4500 TL, 7 seans paket programın ücreti 5950 TL dir.Ücretlere KDV dahildir.

 Ödemeyi aşağıdakı linklerden tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit olarak yapabilirsiniz.

5 Seans Paket Program

7 Seans Paket Program

 Randevu ya da bilgi almak ve ön görüşme yapmak için iletişim numasından arayabilirsiniz ya da bilgi@sedonayontemi.com adresine eposta gönderebilirsiniz.